Ohňostroje Krupička
přidat odkaz
Do záložekDel.icio.usFacebookGoogleLinkedInMySpaceTwitter
odběr novinek

Ohňostroje

Ohnivý nápis

Nápis ohněm, firemní ohnivé logo, ohnivý symbol. Ideální doplněk interiérového i exteriérového ohňostroje.

Příprava, cena a použití

Nápis ohněm je velmi efektní způsob prezentace firmy. Nápis zahájí či ukončí slavnostní firemní ohňostroj. Lze vytvořit prostný text, název značky, významné datum, ale také složité firemní logo, obrazec, symbol. Text (logo) je vytvořeno přes šablonu z pyrotechnických svící. Na výrobu lze použít různé druhy a barvy svící. Elektrickou iniciací se svíce zažehnou a vytvoří výsledný celkový efekt.

 

Nápisy a loga ohněm realizujeme pro interiérové i exteriérové použití. Nápis je možné doplnit o doprovodné fontány, plameny, gejzíry, konfety. Nápisem z ohně lze divákům sdělit také vzkaz. Například nabídku k sňatku, blahopřání, poděkování. Cena jednoho znaku je orientační (dle náročnosti, množství, barvy a druhu spotřebovaného materiálu). Cena jednoho znaku (cca výška 1 metr,  čas hoření 95 sekund) je od 800 Kč do 1.400 Kč včetně DPH.

 

Výroba ohnivého nápisu je úměrná složitosti realizovaného prvku. Text dle množství potřebných znaků od 3 do 7 dnů. Zpracování a příprava firemního loga vyžaduje nejčastěji od 3 do 14 dnů. Tento druh ohňostroje je ideální na firemní prezentace, módní přehlídky, politické srazy a předvolební setkání.

 

ohnostroj9_1.png