Ohňostroje Krupička
přidat odkaz
Do záložekDel.icio.usFacebookGoogleLinkedInMySpaceTwitter
odběr novinek

Ohňostroje

Novoroční ohňostroj

Reprezentativní řešení velkého ohňostroje pro města, obce, firmy a jednotlivce.

Celoroční realizace ohňostroje z profesionální pyrotechniky

Po celý rok nabízíme kompletní realizaci ohňostroje a ohňostrojných prací. Realizace ohňostroje je možná ve velmi krátké době od objednání. V některých případech i v den objednávky. Ideální je předchozí objednání ohňostroje 7 až 30 dnů před datem konání akce. Jsme připraveni realizovat slavnostní, firemní, svatební, narozeninový ohňostroj od minimální ceny objednávky 15.000 Kč.

Novoroční ohňostroj z profesionální pyrotechniky

Kompletní realizace ohňostroje (odpal provádí ohňostrojař firmy). Termín odpalu ohňostroje od 31.12. do 1.1. (poslední až první den v roce). Objednání novoročního ohňostroje je vhodné minimálně 14 až 30 dnů před datem konání. Pro velký zájem o tento termín odpalu je minimální cena kompletní realizace ohňostroje od 70.000 Kč. Novoroční ohňostroje do 70.000 Kč jsou řešeny nabídkou sestav pro vlastní odpal. Možná je také realizace s alternativním časem odpalu ohňostroje. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pro bližší informace.


Čas ohňostroje je dle zadání klienta. Doporučované optimální provedení je od 3 do 30 minut. Mohutnost efektů, provedení, celkový čas a cenu dokážeme přizpůsobit originálním požadavkům zákazníka.

Vše potřebné k realizaci a legislativní formality ohňostroje vyřizuje naše firma. Odpal provádí ohňostrojaři s několikaletou praxí a zkušenostmi v oboru. Ohňostroje realizujeme po celé ČR.

Více informací a příjem objednávek zde .

ohnostroj5.png