Ohňostroje Krupička
přidat odkaz
Do záložekDel.icio.usFacebookGoogleLinkedInMySpaceTwitter
odběr novinek

Ohňostroje

Realizace ohňostroje

Chystáte oslavu? I na zdánlivě malém prostoru zahrady (u domu, restaurace, baru) lze realizovat kvalitní ohňostroj.

Objednávka a realizace ohňostroje


Po celý rok provádíme kompletní realizace firemních, svatebních, zahradních, narozeninových a výročních ohňostrojů. Ohňostroj jsme připraveni uskutečnit ihned po objednání (tedy i v den zadání). I přesto je vhodnější ohňostroj objednat s časovým předstihem několika dnů.

Provedení ohňostrojů


V naší nabídce naleznete kvalitní ohňostroje, které zákazník dokáže jednoduchou obsluhou odpálit osobně. Ohňostroje jsou v cenové nabídce od 1.000 Kč do 30.000 kč. Tento druh ohňostroje je vhodný na rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, dětské tábory a oslavy obcí. Výška efektů je dle přání zákazníka od 15 do 50 m.


Hlavní část nabídky tvoří ohňostroje (s celkovou cenou realizace nad 15.000 Kč), které jsou odpalované odpalovači ohňostrojů. Výška efektů je dle možností odpaliště a požadavků zákazníka od 25 do 100 m. Čas přípravy ohňostrojů záleží na množství a druhu použité pyrotechniky. K časově náročnějším patří například příprava ohnivých nápisů a synchronizace ohňostroje na hudební doprovod. Exteriérové ohňostroje tvoří velké profesionání římské svíce, kompakty a kulové pumy o průměru až 150 mm. Ohňostroje jsou určeny na rodinné oslavy, svatby, firemní prezentace, výroční oslavy měst, festivaly a novoroční oslavy.


Realizujeme pódiové, divadelní a interiérové ohňostroje. Ohňostroje provádíme jako doprovod živých hudebních a divadelních představení. Na divadelním jevišti (nebo na venkovním pódiu) vytvoří ohnivé plameny, fontány, gejzíry, dýmy a konfety nezapomenutelnou atmosféru.

Čas ohňostroje


Hezký a kvalitní ohňostroj připravíme na individuální zadání zákazníka. Nejběžnější volbou je realizace ohňostroje na čas od 3 do 30 minut. Ohňostroj odpalovaný elektrickým roznětem lze synchronizovat na hudební motiv. Synchronizovaný ohňostroj (svou intenzitou a velikostí vystřelovaných efektů) kopíruje zvukovou stopu hudební produkce. Hudební podklad zvýrazňuje výsledný dojem diváků z ohňostroje.

ohnostroj3.png