Ohňostroje Krupička
přidat odkaz
Do záložekDel.icio.usFacebookGoogleLinkedInMySpaceTwitter
odběr novinek

Ohňostroje

Ohňostroje svatební

Plánujete svatební den? Hledáte ohňostroj jako překvapení pro novomanžele? Ohňostroj na svatby dle Vašich přání.

Ohňostroje na svatby

Připravíme ohňostroj, který se stane závěrečným slavnostním vyvrcholením svatebního dne. Dle představ zákazníka odpálíme nezapomenutelný ohňostroj z profesionální pyrotechniky. Můžete vybírat z řady netradičních efektů, které máme po celý rok skladem. Světelné představení navrhneme na oblíbenou hudební skladbu novomanželů. Ohňostroj s hudebním doprovodem mile překvapí diváky. Zahájit ohňostroj může ohnivý nápis. Na připravené konstrukci se rozzáří text ("VŠE NEJLEPŠÍ", "HODNĚ ŠTĚSTÍ", "MILUJI TĚ", jména novomanželů, srdce).

 

Barevné provedení, druhy efektů a hlasitost ohňostroje je možné přizpůsobit celkovému motivu svatby. I na zdánlivě nemožných místech dokážeme zrealizovat divácky velmi atraktivní ohňostroj. Provedeme například odpal ohňostroje nad vodní hladinou řeky, rybníka, vodní nádrže.  Vlastní ponton máme po celý rok k tomuto účelu upravený. Zvažujete-li svatební ohňostroj, rádi za Vás vše potřebné vyřídíme. Realizace svatebních ohňostrojů provádíme po celé ČR již od 15.000 Kč.

 

Svatební hosty je možné pobavit také doplňkovým programem. Vypouštění různých druhů létajících lampiónů štěstí potěší malé i velké. V naší nabídce naleznete různé tvary, barvy a velikosti těchto létajících přání. Konfetové ohňostroje nadchnou dětské svatebčany a vykouzlí neopakovatelnou kulisu svatebních fotografií.


Pro menší svatby připravíme ohňostroj ve formě sestavy pyrotechnických výrobků. Odpal je velmi jednoduchý a nevyžaduje povolení. Ohňostroj zapálíte sami jedinou zápalnicí. Ohňostroj tvoří vystřelování bohatých světelných efektů (barevné kytice, pivoňky, palmy) a je vygradován finální salvou více efektů současně. Cena již od 1.000 Kč s DPH. Podrobnější informace na www.pyrotechnika.cz .

 

ohnostroj8.png