Ohňostroje Krupička
přidat odkaz
Do záložekDel.icio.usFacebookGoogleLinkedInMySpaceTwitter
odběr novinek

Ohňostroje

Ohňostroj pro vlastní odpálení

Ohňostrojná sestava (zahradní párty ohňostroj) na jedno zapálení. Tyto sestavy si můžete odpálit bez naší asistence.

Zahradní kompaktní ohňostroj

Kompaktní baterie (kompakt) je kombinací jednotlivých tubusů a zápalné šňůry. Po zapálení zápalné šňůry stopina odhoří a odpaluje  jednotlivé efekty na oblohu.  Ohňostroj je jednoduchý na obsluhou a vystřeluje různobarevné palmy, vrby, ryby, kytice, pivoňky (video ukázka). Výška efektu je od 25 do 50 metrů. Ohňostroj vznikne postupným odpalováním kompaktních baterií za sebou. Čas ohňostroje může být od několika málo sekund až po například 20 minut. Záleží jen na přání a výběru zákazníka.


Použití ohňostroje

Tento druh ohňostroje je nenáročný na obsluhu i prostor. Je vhodný pro použití na zahradní party oslavy, na svatby, na firemní večírky, oslavy narozenin, dětské tábory, aj.  Vytvoří velmi efektní a nezapomenutelný ohňostroj, který sami odpálíte na volném prostranství (například na volném parkovišti nedaleko baru či restaurace). Cenová nabídka těchto ohňostrojů na jeden odpal je od 1.000 Kč do 25.000 Kč.

Jak koupit ohňostroj

Kompaktní ohňostroje je možné objednat v e-shopu nebo telefonicky na +420 731 445 413. Objednaný ohňostroj bude doručen přepravní společností DPD na místo určení. Velké sestavy dodáme (po telefonické dohodě) naší vlastní dopravou. Také je možné osobně ohňostroje vyzvednout (či přímo bez předchozího objednání zakoupit) na prodejně v Dubči. Jsou zde připraveny ihned k odběru (Po - Pá: 8.30-18.00).

 

ohnostroj22.png